خدمات

قیمت گذاری فرش شما

به جهت درخواست های مخاطبان سایت، خدمت جدید مجموعه فرش آل احمد راه اندازی شد. مخاطبان عزیزی که تمایل دارند قیمت فروش کارشناسی شده ی فرش های دستباف خود را بدانند، می توانند با ارسال چند عکس از فرش خود (که در پایین این صفحه شرایط آنها توضیح داده می شود) به هر کدام از پیامرسان های تلگرام، واتس آپ، ایتا، سروش، بله و IMO  به شماره خط ۰۹۱۲۳۰۸۷۴۹۲،  و پرداخت وجه کارشناسی از راه دور ، درخواست کارشناسی از راه دور فرش های دستباف خود را ثبت نمایند. بعد از بررسی عکس ها و احیاناً درخواست عکس و فیلم های تکمیلی، کارشناسی قیمت از راه دور انجام می شود.

هزینه ی کارشناسی از راه دور یک فرش دستباف ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود. به ازای هر تخته فرش بیشتر یک تخته در یک مرحله به ازای هر فرش مبلغ ۲۰۰ هزار تومان محاسبه می شود. برای مثال اگر کسی سه تخته فرش دستباف دارد و ساکن شهر مشهد است و می خواهد در خصوص قیمتگذاری فرش مشورت بگیرد، با پرداخت مبلغ ۳×۲۰۰=۶۰۰ معادل ششصد هزار تومان این امکان برای ایشان مهیا خواهد بود.

در صورت تمایل متقاضی گواهی کارشناسی در اختیار متقاضی قرار می گیرد. اطلاعات حساب برای واریز کارشناسی قیمت از راه دور فرش دستباف شما:

شماره حساب بانک سامان ۸۰۲*۸۰۰*۱۰۸۳۲۴۱*۱ شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۳۳۳۴۰۳۹ شماره شبا shaba: ir530560080280001083241001 بنام سید علی آل احمد

 

شرایط قیمت گذاری فرش دستباف :

  • در کارشناسی فرش ها تلاش می شود تا نظر ۳ کارشناس پرسیده شود که تا حد ممکن تاثیر نظر سلیقه ای و شخصی به حداقل برسد. به همین جهت بین ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت زمان، بعد از دریافت عکس و فیلم های مربوط به هر فرش لازم است تا فرایند کارشناسی فرش ها تکمیل شود.
  • کارشناسی فرش ها به صورت بازه ی قیمتی اعلام می شود و با اذعان به شرایط اعلامی مشتری خواهد بود. لذا با ارائه اطلاعات غلط ، برآورد قیمتی نیز غلط می شود. کیفیت عکس های ارسالی، اعلام مشکلات احتمالی فرش از قبیل آسیب دیدگی ریشه، ضخامت فرش بخصوص وسط های فرش، بیدخوردگی ، پارگی، آبدیدگی و سفت شدگی فرش از رو و پشت، وجود لکه چسب، رنگ و روغن روی فرش، کجی فرش، سابیدگی، دو دستی شدید بافت باید توسط خود متقاضی خدمت اعلام شود
  • فرش های خاص ، آنتیک، اعلا و معیوب نیازمند کارشناسی حضوری و دقیق هستند. لذا برآورد قیمتی از راه دور خیلی نمی تواند راه گشا باشد.
  • جنس پشم ، خطاهای بافت، کیفیت رنگرزی، نوع گره و برخی دیگر از اطلاعات پیرامون یک فرش باید به صورت حضوری کارشناسی شود و در سرویس قیمتگذاری از راه دور، بر اساس عکس ها و اعلام شما حدس زده می شود و مبنای کارشناسی قرار می گیرد.
  • در کارشناسی قیمتی، قیمت های بازار تهران و سطح شهر تهران اعلام می شود و قیمتگذاری بر اساس قیمت مثلا یک کشور خارجی یا … در این سرویس دیده نشده است
  • قیمت گذاری در دو سطح به متقاضی اعلام می شود. یک قیمت ارزشمندی این فرش که اگر بخواهیم از بازار مشابه آن را تهیه کنیم چه مقدار باید پیش بینی هزینه کنیم. دوم قیمتی که یک فرش فروش احتمالا از شما می خرد که بین ۲۰% تا ۵۰% (بر اساس خواب سرمایه احتمالی و قابلیت نقد شوندگی کالا) متفاوت است.
  • در صورت خاص بودن یا آنتیک بودن فرش ، کارشناسی حضوری ضرورت پیدا می کند که در صورت تمایل ، هزینه ها و رویه ی آن موردی اعلام می شود
  • اگر تمایل به کارشناسی رسمی توسط کارشناس با مدرک کارشناس رسمی دادگستری دارید ، باید حتما اعلام بفرمایید تا هزینه های مربوطه که بسیار بالاتر هستند به شما اعلام شود.
  • اگر جایی از فرش کم پرز است یا ریشه ها آسیب دیده است یا فرش آبدیدگی دارد و جوهری شده یا هر آسیب دیگری فرش دارد توصیه اکید می کنیم که فیلم از وضعیت فرش ارسال شود

عکس های لازم برای کارشناسی فرش شما عبارتند از:

عکس پشت فرش از نزدیک که گوشه ها و ریشه فرش دیده شود و گره های فرش هم مشخص باشد

عکس کامل فرش که وضعیت لبه ها در آن دیده شود

عکس کامل فرش که وضعیت لبه ها در آن دیده شود. این عکس مهمترین عکس است

 

طبیعتا هر تعداد عکس و فیلم از فرش مدنظر کارشناسی بیشتر باشد، کارشناسان ما قیمت را دقیق تر تعیین خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *