خدمات

قیمت گذاری فرش شما

خدمت جدید مجموعه فرش آل احمد مراجعان عزیز می توانند با ارسال چند عکس از فرش خود به هر کدام از پیامرسان های تلگرام، واتس آپ، ایتا، سروش، بله و IMO  خط ۰۹۱۲۳۰۸۷۴۹۲،  و پرداخت وجه کارشناسی از راه دور ، درخواست کارشناسی از راه دور فرش های دستباف خود را ثبت نمایند. بعد از بررسی عکس ها و احیاناً درخواست عکس های تکمیلی، زمان ۱۵ دقیقه ای تماس تصویری اختصاص داده می شود و کارشناسی قیمت از راه دور انجام می شود.

از این طریق حدود قیمت مبتنی بر کارشناسی از راه دور به متقاضی اعلام می شود. هزینه ی کارشناسی از راه دور یک فرش ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود. به ازای هر تخته فرش بیشتر در همان جلسه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اضافه می شود. برای مثال اگر کسی سه تخته فرش دستباف دارد و ساکن شهر مشهد است و می خواهد در خصوص قیمتگذاری فرش مشورت بگیرد، با پرداخت مبلغ ۲۰۰+۱۰۰+۱۰۰=۴۰۰ هزار تومان این امکان برای ایشان مهیا خواهد بود.

در صورت تمایل متقاضی گواهی کارشناسی در اختیار متقاضی قرار می گیرد. اطلاعات حساب برای واریز کارشناسی قیمت از راه دور فرش دستباف شما: شماره حساب بانک سامان ۸۰۲*۸۰۰*۱۰۸۳۲۴۱*۱ شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۳۳۳۴۰۳۹ شماره شبا shaba: ir530560080280001083241001 بنام سید علی آل احمد

شرایط قیمت گذاری فرش دستباف :

  • کارشناسی فرش ها به صورت بازه ی قیمتی اعلام می شود و با اذعان به شرایط اعلامی مشتری خواهد بود. لذا با ارائه اطلاعات غلط ، برآورد قیمتی نیز غلط می شود. کیفیت عکس های ارسالی، اعلام مشکلات احتمالی فرش از قبیل آسیب دیدگی ریشه، ضخامت فرش بخصوص وسط های فرش، بیدخوردگی ، پارگی، آبدیدگی و سفت شدگی فرش از رو و پشت، وجود لکه چسب، رنگ و روغن روی فرش، کجی فرش، سابیدگی، دو دستی شدید بافت باید توسط خود متقاضی خدمت اعلام شود
  • فرش های خاص ، آنتیک، اعلا و معیوب نیازمند کارشناسی حضوری و دقیق هستند. لذا برآورد قیمتی از راه دور خیلی نمی تواند راه گشا باشد.
  • جنس پشم ، خطاهای بافت، کیفیت رنگرزی، نوع گره و برخی دیگر از اطلاعات پیرامون یک فرش باید به صورت حضوری کارشناسی شود و در سرویس قیمتگذاری از راه دور، بر اساس عکس ها و اعلام شما حدس زده می شود و مبنای کارشناسی قرار می گیرد.
  • در کارشناسی قیمتی، قیمت های بازار تهران و سطح شهر تهران اعلام می شود و قیمتگذاری بر اساس قیمت مثلا یک کشور خارجی یا … در این سرویس دیده نشده است
  • قیمت گذاری در دو سطح به متقاضی اعلام می شود. یک قیمت ارزشمندی این فرش که اگر بخواهیم از بازار مشابه آن را تهیه کنیم چه مقدار باید پیش بینی هزینه کنیم. دوم قیمتی که یک فرش فروش احتمالا از شما می خرد که بین ۲۰% تا ۵۰% (بر اساس خواب سرمایه احتمالی و قابلیت نقد شوندگی کالا) متفاوت است.
  • فعلاً کارشناسی حضوری نداریم
  • اگر تمایل به کارشناسی رسمی توسط کارشناس با مدرک کارشناس رسمی دادگستری دارید ، باید حتما اعلام بفرمایید تا هزینه های مربوطه که بسیار بالاتر هستند به شما اعلام شود.

عکس های لازم برای کارشناسی فرش شما عبارتند از:

عکس پشت فرش از نزدیک که گوشه ها و ریشه فرش دیده شود و گره های فرش هم مشخص باشد

عکس کامل فرش که وضعیت لبه ها در آن دیده شود

عکس کامل فرش که وضعیت لبه ها در آن دیده شود. این عکس مهمترین عکس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *